Електронні книги - це сучасний спосіб читання, який зробив доступ до книг ще простішим. Вони виглядають схоже на звичайні книги, але мають екран, на якому відображається текст. Завдяки спеціальним електронним читалкам, які можна тримати в руках, зараз можна мати сотні книг завжди при собі.

Цей новий формат читання має чимало переваг. Перш за все, електронні книги важать майже нічого в порівнянні з традиційними книгами. Ви можете мати цілу бібліотеку у своєму кишені! Крім того, з електронними книгами можна з легкістю змінювати розмір шрифту, підсвічувати текст, додавати закладки та шукати потрібну інформацію за ключовими словами.

Цікавий факт: Відомо, що першу електронну книгу створив Мікрофільм Корпорашн у 1971 році. Але справжній прорив стався у 2007 році, коли Apple випустила перший iPad з можливістю читати електронні книги. З тих пір їх популярність лише зростає.

Електронні книги - це не тільки зручно, але й красиво. Ви можете вибрати книжковий оформлення, яке вам подобається, та навіть дивитися ілюстрації в кольорі. Вони також дозволяють читати навіть на прямому сонці, завдяки спеціальному екрану, який не блимає.

Так що, якщо ви любите книжки, але не хочете носити важкі сумки, спробуйте електронні книги - зручні, красиві та захоплюючі!

document preview