در مورد کاشت، یکی از مهمترین مواردی که باید در نظر بگیرید این است که از چه نوع نهالی استفاده خواهید کرد. کاشت نهال مزایای زیادی دارد و درک این موارد می تواند به شما کمک کند بهترین تصمیم را برای باغ خود بگیرید.

نهال ها گیاهان جوانی هستند که از بذر شروع شده اند. آنها معمولاً در گلخانه یا مهد کودک رشد می کنند و سپس به خانه دائمی خود در یک باغ یا منظره پیوند می زنند. از آنجا که آنها قبلا شروع شده اند، فروش نهال گردو ها یک گزینه عالی برای باغبانانی هستند که می خواهند در فصل رشد شروع کنند.

کاشت نهال نسبت به بذر مزایای زیادی دارد. یکی از بزرگترین مزیت ها این است که مراقبت از نهال ها معمولا آسان تر است و درصد موفقیت بالاتری نسبت به بذر دارد. همچنین کمتر در معرض آفات یا بیماری ها آسیب می بینند. علاوه بر این، نهال ها اغلب چند هفته یا چند ماه جلوتر از جایی که بذر در حال رشد است هستند، بنابراین می توانید آنها را زودتر به باغ خود پیوند بزنید.

اگر به کاشت نهال علاقه دارید، باید به چند نکته توجه کنید. یکی این است که مطمئن شوید که نهال گردو های سالم را از یک منبع معتبر خریداری می کنید. دیگری این است که آنها را در اسرع وقت پس از دریافت آنها بکارید. هنگامی که نهال ها در زمین قرار می گیرند، به آبیاری منظم، کود دهی و محافظت در برابر آفات و بیماری ها نیاز دارند. با مراقبت مناسب، نهال های شما رشد می کنند و گیاهان زیبایی در باغچه شما تولید می کنند.

document preview