За останні роки, фотографія та відеозйомка стали невід'ємною частиною нашого життя. Кожен з нас має телефон або камеру, що дозволяє нам зберігати найкращі моменти нашого життя. Але чи знаємо ми, як це все працює?

Що таке фото та відео? Фотографія - це зафіксований образ, а відео - це послідовність зображень, які миттєво змінюються. Щоби зробити фотографію або відео, потрібно мати пристрій з камерою. Камера збирає світло, яке проходить через об'єктив, і використовує його, щоб зобразити об'єкт на світлочутливого сенсора або плівку.

Цікавий факт про "Фото та відео": Першу фотографію в світі зробив Жозеф Ніце у 1826 році. Вона зображала вид його віконного кабінету і була зроблена з допомогою камери, що використовувала пластинку з бітумом.

Фото та відео дозволяють нам зберегти найкращі моменти нашого життя, поділитися ними з родиною та друзями, і просто насолоджуватися переглядом. Технологія постійно розвивається, і ми можемо бути впевнені: майбутнє "Фото та відео" обіцяє бути ще цікавішим та захопливішим!

document preview